Қанайналымы жүйесінің ауруларының алдын алу іс-шаралары туралы студенттердің хабардар болуын арттыру мақсатында 1,2 курс студенттеріне арналған түсіндіру жұмысы

Қанайналымы жүйесінің ауруларының алдын алу іс-шаралары туралы студенттердің

21.09.2018 жылы СӨСҚПҚОО қызметкері Г.Е.Садакбаева қанайналымы жүйесінің ауруларының алдын алу іс-шаралары туралы студенттердің хабардар болуын арттыру мақсатында 1,2 курс студенттері үшін ақпараттық-түсіндіру жұмысын өткізді. Әңгіме барысында жүрек-қантамыр жүйесінің аурулары, ЖҚЖ асқындыратын қауіпті факторлар туралы, сонымен қатар қанайналым жүйесінің патологиясын болдырмау амалдары жайында ақпараттар білді. Әңгіменің соңында «Жіті коронарлық синдром» тренингі өткізілді.