«СТОП ДЕПРЕССИЯ» акциясы

2018 жылдың 10 қазанында Қостанай жоғары медициналық колледжінде Дүниежүзілік психикалық денсаулық Күніне арналған «В здоровом теле – здоровый дух» Ұлттық бағдарламасы аясында «СТОП ДЕПРЕССИЯ» акциясы өтті. Акция аясында колледж студенттері мен қызметкерлері арасында көңіл-күйді көтеру үшін әртүрлі тапсырмалар ұсынылды, соның ішінде: ватманда өзінің көңіл-күйін салу, «Бақыт аяқ киімін» киіп «Армандар шалшығына еніп» өзінің арманын айту, жасырылған тапсырмаларды тауып, орындау. Акция барысында әрбір қатысушының көңіл-күйі көтеріліп, жақсы сезімдерге бөленді.