Квест

3 курс студенттері-белсенділері 1 және 2 курс студенттері үшін ерекше студенттер қатарына қабылдау рәсімін өткізуді шешті. 10 қазанда үлкен үзілісте барлығы Хогвартстан шақырту алды, хатта іс-шараның өтетін орны мен уақыты көрсетілген.

Белгіленген уақытта барлық қатысушылар командаларға бөлініп, басты сыйлықты жеңіп алу үшін тапсырмаларды орындауға кірісті.

Көтеріңкі көңіл-күймен және қызығушылықпен студенттер әрбір станциялардан өтіп, ребустар шешіп, би билеп, викторинаның сұрақтарына жауап берді.

Іс-шара пікір алмасумен және басты сыйлықты ұсынумен аяқталды - студенттер кәсіподағының атынан барлығын тәтті шоколадтар күтіп тұрды.