Дебат

11 қазанда 103 «Мейіргер ісі» және 101, 103 «Емдеу ісі» топтарының студенттері үшін дебаттық турнир ұйымдастырылып, өткізілді. Бұндай бастаманы студенттер өздері ұсынып, колледжде дебаттық клуб ашқылары келетіндіктерін айтқан болатын.

Алдын ала турнирдің құрылымы талқыланып, кенеттен сөз сөйлеу режимінде парламенттік формат таңдалды.

Командада 2 адамнан болды: Тимошенко Юрий, Ибраимов Данияр -3 курстың атынан, Позднякова Анастасия және Ярославцев Валентин -

Кездейсоқ таңдау әдісімен командаларға «Это палата считает, что патриотизм устарел» резолюциясы түсті. Бұл тұжырымды үшінші курс студенттері ұстанды, ал бірінші курс оппозиция рөлінде болды.

Қазылардың және көптеген көрермендердің шешімі бойынша бірінші курс студенттері сендіре алды деп шешті. Кездесудің соңында команда қатысушылары қол алысып, естілік сыйлықтарға ие болды.