Қазақстан Республикасының астанасы - Астанаға арналған кинолекторий

2018 жылдың 19 қазанында Қостанай жоғары медициналық колледжінде Қазақстан Республикасының астанасы-Астанаға арналған кинолекторий өтті. Аталған іс-шараға 1 курс студенттері 55 адам қатысты. Қазіргі Астана, жаңа жетістіктері мен жаңа құрылыстар туралы дәріс оқылып, фильм көрсетілді. Сонымен қатар астанамыздың әлеуметтік және саясаттық өміріндегі маңызды оқиғалар көрсетілді. Кинолекторий қызықты және көңілді атмосферада өтті. Іс-шараны жалпы гуманитарлық пәндердің оқытушысы Кульмухамбетова Г.Б. өткізді.