Қазақстан Республикасының астанасы - Астананың 20 жылдығына арналған іс-шара

24 қазанда Л.Толстой атындағы кітапхана қызметкерлері колледж қабырғасында Қазақстан Республикасының астанасы - Астананың 20 жылдығына арналған іс-шара өткізді. Іс-шараның мақсаты - астананың өткен тарихымен, оның көрікті жерлерімен таныстыру және студенттерде өзінің Отанына деген патриоттылықты және мақтаныш сезімін тәрбиелеу болды. Іс-шара барысында студенттердің назарына астананың тарихы жайында баяндайтын видеослайдтар көрсетілді, астананың қалыптасуындағы Президент Н.Назарбаевтың рөлі айтылып кетті. Іс-шараның соңында «Поднятая Астана» фильмі көрсетілді.