«Жас отбасы мектебі» сабағы

25.10.2018 жылы «Психология және коммуникативтік дағдылар негіздері» оқытушысы Ащеулова Т.В. және педагог-психолог Баранова А.В. «Мейіргер ісі» мамандығының бірінші, екінші курс студенттері үшін «Жас отбасы мектебі» сабағын өткізді. Сабақ барысында «Заманауи жас отбасы және оның проблемалары» тақырыбы талқыланды. Мақсаты: қатысушылардың отбасы құныдылықтарын сыйлай білуге үйрету. Сабақ тренинг және пірікталас формасында өтті. Студенттер сабақ барысында белсенді қатысып отырды. Барлығы танымды және қажетті ақпараттарға ие болды.