Астана қаласындағы медициналық-санитариялық алғашқы көмек бойынша жаһандық конференция

2018 жылдың 25-26 қазанында Астана қаласында медициналық-санитариялық алғашқы көмек бойынша жаһандық конференция өтті, оған мемлекет басшылары және денсаулық сақтау министрлері және жоғары қызметтегі тұлғалар қатысты.

ККонференцияға Қостанай жоғары медициналық колледжінің атынан директор Катпенова С.А. және «Фармация» мамандығының 3 курс студенті Бакешова Арай қатысты.

Конференцияның бағдарламасында XXI ғасырдағы еңбек ресурстарын нығайту, қызмет көрсетуді біріктіру және проблемаларды бірінші кезеңде шешу потенциалын арттыру сияқты тақырыптар қарастырылды. Конференция медициналық-санитариялық алғашқы көмек бойынша Астаналық декларацияға қол қоюмен аяқталды.