«Жас отбасы мектебі» сабағы

28.11.2018 жылы «Психология негіздері және коммуникативтік дағдылар» пәнінің оқытушысы Т.В.Ащеулова және педагог-психолог А.В.Баранова «Мейіргер ісінің» бірінші, екінші курс студенттері үшін «Жас отбасы мектебі» сабағын өткізді. Сабақ барысында «Отбасын жоспарлау» тақырыбы талқыланды. Отбасын жоспарлау- тұтас мемлекеттің денсаулық сақтаудың маңызды пробемаларының бірі. Осы мәселені шешу үшін дені сау балаларды дүниеге әкелу жағдайлары жасалып, тұрғындардың репродуктивті денсаулығын қорғау негізделген.

Аталған тақырыпты талқылаудың мақсаты отбасын жоспарлау әдістері туралы, жыныстық жолдармен берілетін АИТВ және басқа да инфекциялардың алдын алу жолдары туралы білім деңгейлерін жоғарлату болды.