ҚР-ның Тұғыш Президенті күніне арналған салтанатты жиналыс

2018 жылдың 30 қарашасында ҚР-ның Тұңғыш Президенті күні қарсаңында Қостанай жоғары медициналық колледжінің қызметкерлері үшін салтанатты жиналыс өтті.

Жалпы гуманитарлық пәндердің оқытушысы Кульмухамбетова Г.Б. президенттің ҚР-ның экономикалық және саясаттық дамуына қосқан үлесі жайында өз баяндамасында айтып кетті. Ширек ғасыр бойы Нұрсұлтан Назарбаев елді бейбітшілік пен достықта басқарып келеді. Елбасының демократиялық реформалары, әлеуметтік-экономикалық пргресстері бейбітшілікті, ертеңгі күнге деген сенімділікті қамтамасыз етеді. Сонымен қатар Кульмухамбетова Г.Б. Н.Назарбаевтың «Рухани жаңғыру» және «Ұлы даланың жеті қыры» бағдарламалық мақалаларының рөлін атап кетті.

Жиналыстың соңында Қазақстан мемлекетінінің құрылуындағы Президенттің рөлін көрсететін «Рядом с первым» деректі фильмі көрсетілді.