"Коррупция - негативное социальное явление!" семинары

6 желтоқсанда сыбайлас жемқорлыққа қарсы күніне орай бірінші курс студенттерінің арасында оқытушы А.М.Алимгазинова "Коррупция - негативное социальное явление!" тақырыбында семинар өткізді, семинар барысында студенттер негізгі сыбайлас жемқорлық амалдарының әдістерімен танысып, өздерінің сыбайлас жемқорлықпен күресу әдістерін ұсынды, сыбайлас жемқорлыққа қарсы мақалдар құрастырып, сонымен қатар «Біз сыбайлас жемқорлыққа жоқ дейміз!» баннерін салды. Семинар қызықты және танымды өтті.