Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік Күніне арналған салтанатты жиналыс

2018 жылдың 14 желтоқсанда Қостанай жоғары медициналық колледжінің мәжіліс залында қызметкерлер үшін Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік Күніне арналған салтанатты жиналыс өткізілді.

Әдістемелік бөлім меңгерушісі Гаджиева Камиля Сабировна әріптестерін құттықтап, Тәуелсіздік күні - қазіргі Қазақстанның басты мемлекеттік мерекесі екендігін ата кетті. Тәуелсіздіктің арқасында жаңа егеменді Қазақстан Республикасы пайда болды. Бұл мереке расыменде мемлекетіміздің тәуелсіздігі және бостандығын білдіреді. Аз уақытта Қазақстан халқы демократиялық, құқықтық және экономикалық тәуелсіз мемлекет тұрғыза білді.

Осы күні денсаулық сақтау Басқармының, білім беру Басқармасының, «SENIM» денсаулық сақтау қызметкерлерінің Кәсіподағы, сонымен қатар Қостанай жоғары медициналық колледжінің әкімшілігі атынан үздік қызметкерлер мақтау қағаздарымен марапатталды.