«Мейіргер ісі» мамандығы бойынша қолданбалы бакалавриат
студенттері үшін менторлар ретінде жоспарланған стационарлар
мен емханалардың мейірбикелеріне арналған
«Менторларды дайындау бағдарламасы» циклындағы екінші кезең

Қостанай жоғары медициналық колледжінде 2019 жылдың 14 қаңтарында «Мейіргер ісі» мамандығы бойынша қолданбалы бакалавриат студенттері үшін менторлар ретінде жоспарланған стационарлар мен емханалардың мейірбикелеріне арналған «Менторларды дайындау бағдарлмасы» циклындағы екінші кезеңі жалғасуда.

Курс бағдарламасында тыңдаушылар келесі сұрақтармен танысады: клиникалық практикадағы этика, қауіпсіз оқу ортасы, дәлелдерге негізделген мейіргер ісінің практикасы, жақсы ментордың құзыреттері, мейіргер ісі саласындағы зерттеулер, қажетті ақпаратты іздеу үшін Интернет ресурстарымен жұмыс істеу. Клиникалық практикада мақсаттарға жету үшін студенттерді ынталандырудың негізгі әдістеріне үйренеді. Болашақ менторлар оқытудың клиникалық ортасындағы бағалау шкаласымен, студенттермен кері байланыс әдістерімен танысады.