«Организация медицинского и социального ухода из опыта участия в World Skills Russia Алтайский край – 2018» мастер-классы

«Организация медицинского и социального ухода
из опыта участия в World Skills Russia Алтайский край – 2018» мастер-классы

2019 жылдың 22 ақпанында арнайы пәндердің оқытушысы Б.А.Рақым «Организация медицинского и социального ухода из опыта участия в World Skills Russia Алтайский край – 2018» мастер классын өткізді. Мастер-класс арнайы пәндердің оқытушыларын жас мамандардың халықаралық конкурсын ұйымдастыру және өткізу талаптарымен, сонымен қатар пациентке күтім көрсетудің заманауи жабдықтармен таныстыру мақсатында өткізілді.

Мастер-класс барысында оқытушылар заттарды ұстауды жеңілдететін респираторлық тренажердің жұмысымен танысып, қолданып көрді, түймелерді салуға арналған қосымша құралдармен, асханалық жабдықтармен және т.б. танысты.

Оқытушылар «Мейіргер ісі» мамандығының студенттерін «Мейіргер ісі негіздері», «Паллиативтік күтім», «Гериатриядағы мейіргер ісі» пәндерінен дайындық барысында құралдарды пайдалану қажеттілігін атап өтті.