ҚЖМК Рудный қ. барып қайтты

ҚЖМК үгітттеуші бригадамен бірге 01.03.2019 ж. Рудный қаласындағы мемлекеттік тілде оқытылатын № 19 ОМ барып қайтты, олар онда болашақ мамандықтарын таңдауға көмектесу мақсатында 9-11 сыныптың түлектері мен ата-аналарын жинады.

8 оқу орны шақырылған: Қостанай қ. 4 колледжі және Рудный қ. 4 колледжі.

Әрбір оқу орнының өкілдері мамандықтар тізімі, оқу және оқудан тыс іс-шаралар жайында айтып берді, ал ҚЖМК үгіттеуші бригадасы кәсіби сынаманы көрсетті: қол сынығы кезінде алғышқы дәрігерге дейінгі медициналық көмек.

Оқушылармен және олардың ата-аналарымен кездесу достық атмосферасында өтіп, оқушылар колледж өкілдері мен студенттерге қызықтырған сұрақтарын қойды.

Кәсіптік бағдар жұмысының соңында оқушыларға барлық ақпарат көрсетілген буклеттер үлестіріп, біздің колледжге экскурсияға келуді ұсынды.