Әдістемелік кеңес

28 ақпанда әдістемелік кеңестің отырысы өтті, отырыс барысында арнайы пәндердің оқытушысы С.В.Шулейко «Студенттердің кәсіби құзыреттілігін қалыптастыру негізі ретінде пәнаралық интеграция» тақырыбындағы озық педагогикалық тәжірибесін ұсынды, №1 ЦӘК төрайымы арнайы пәндердің оқытушысы Н.С.Заболотникова пәндік онкүндікті өткізуіне талдау жасады.

Әдістемелік кеңес барысында республикалық конкурстарда жүлделі орындарға ие болған оқытушылар марапатталды: Бузина С.П., Ащеулова Т.В., сонымен қатар оқу-әдістемелік құралдарына ISBN кодын бергенін растайтын құжаттарды алған оқытушылар марапатталды: Нуркина Б.Г., Дубина Т.В., Алимгазинова А.М., Халбаева Г.Р., Ларькова А.О., Шестакова Е.Ю.