27 ақпанда Қостанай жоғары медициналық колледжінің 90 жылдығына арналған педагогикалық олимпиаданың бірінші кезеңі өтті, оған жаңадан бастап келе жатқан он оқытушы біздің оқу орнының тарихы мен ұйымдастыру құрылымы бойынша тестілеуден өтті. Құрамында А.А.Жарматова, И.Е.Романюк, Е.Ю.Шестакова, А.Т.Азтаева болған әділ қазылар сараптама жүргізді /жоғары 10 балл/:

Екінші кезеңге өткен педагогикалық олимпиаданың қатысушылары Ж.Т.Амренованы, Х.С.Каратаеваны, А.С.Кубетаевты, А.О.Ларькованы, Г.С.Нурмаганбетованы құттықтаймыз!