Білім беру үрдісінде белсенді және интерактивті формадағы сабақтарда қолдануды қамтамасыз ететін бүкіл ресейлік оқу-әдістемелік материалдар конкурсының қорытындысы

Білім беру үрдісінде белсенді және интерактивті формадағы сабақтарда
қолдануды қамтамасыз ететін бүкіл ресейлік оқу-әдістемелік
материалдар конкурсының қорытындысы

2019 жылдың 04 ақпаннан 15 ақпан аралығында РФ денсаулық сақтау Министрлігінің «ОмММУ» базасында білім беру үрдісінде белсенді және интерактивті формадағы сабақтарда қолдануды қамтамасыз ететін бүкіл ресейлік оқу-әдістемелік материалдардың конкурсы өткен болатын. Конкурсқа барлығы Қазақстан Республикасы мен Ресейдің 12 қалаларынан 124 жұмыс қабылданған. Біздің колледждің атынан оқытушылар Бузина С.П., Заболотникова Н.С., Кульмухамбетова Г.Б. қатысты.

Білім беру үрдісінде белсенді және интерактивті формадағы сабақтарда қолдануды қамтамасыз ететін бүкіл ресейлік оқу-әдістемелік материалдардың конкурсында 2 орынға ие болған Светлана Петровнаны және Гульнар Барлыковнаны құттықтаймыз.