Наурыз Көктемге қалай үйленді!

2019 жылдың 20 наурызында Қостанай жоғары медициналық колледжінің еріктілері №5 орта мектебінің оқушыларымен бірлесіп Наурыз мерекесін қарсы алды!

Еріктілер оқушыларға арнап «Наурыз Көктемге қалай үйленді» атты театрланған-ойын композициясын дайындады, барлық оқушылар басты кейіпкер Наурызға барлық ынталарымен көмектесіп, ханның талаптарын орындап, қызы Көктемге үйленуге жәрдемдесті.

Балалар жарыстарға қатысты: шар үрледі, асық ойнап, арқан тартысты және өздерінің таланттарын көрсетіп би билеп, ән айтты.

Іс-шара ертегі тәрізді аяқталды: жақсылық зұлымдықты жеңді!