«Дұрыс тамақтану-үздік білім алудың жолы» семинар-тренингі

05.04.2019 ж. «Дұрыс тамақтану - үздік білім алудың жолы» Ұлттық бағдарламасының аясында тиімді, үйлесімді тамақтану сұрақтары бойынша жастардың хабардар болу деңгейін арттыру мақсатында оқытушы Мурзакулова Г.Ш. 1 курс студенттері арасында «Дұрыс тамақтану-үздік білім алудың жолы» семинар – тренингін өткізді. Студенттерге слайдтарды көрсету арқылы дұрыс тамақтану принциптері жайында айтып, дұрыс тамақтану пирамидасымен таныстырды. Студенттер пікірталастарға белсенді қатысып, сұрақтар қойды. Барлығына «Соль в питании: польза и вред», «Советы отдыхающим по профилактике пищевых отравлений» тақырыптарында ақпараттық-білім беру материалдары үлестірілді.