«Табысты қарым-қатынастың құпиясы»

2019 жылдың 01 сәуірінде жалпы кәсіптік пәндердің ЦӘК онкүндігі аясында «Психология негіздері және коммуникативтік дағдылар» оқытушысы Т.В.Ащеулова және педагог-психолог А.В.Баранова колледж оқытушылары мен студенттері арасында ұжымда өзара қызмет жасау мақсатында «Табысты қарым-қатынастың құпиясы» тақырыбында тренинг өткізді.

Мақсаты:  ұжымның ұйымдасуы және өзара тиімді командалық қызмет етуді құрастыру.

Тренингтің міндеттері:
1. Топтарда қолайлы психологиялық жағдай қалыптастыру;
2. Командалық жұмыс жасау, ынтамақтастық деңгейін арттыру.
3. Топтың ішіндегі рефлексия дағдысын және оқытушылардың бір-бірімен қарым-қатынасындағы сезімталдығын дамыту.