«Милосердие» үйірмесі кәмелеттік жасқа толмағандардың бейімделу орталығына барды

2019 жылдың 11 сәуірінде «Милосердие» үйірмесінің мүшелері Показанова И., Аутенова А., Исаева А., Правилова В. және жетекшісі Федотова О.В. кәмелеттік жасқа толмағандардың бейімделу орталығына барып қайтты.

Салауатты өмір салтын насихаттау мақсатында «Оқушылардың гигиенасы» және «Тамақтану-денсаулықтың кепілі» тақырыптарында іс-шаралар өткізілді. Іс-шара ойын түрінде өтті. Студенттер жеке гигиена мен дұрыс тамақтануды не үшін және қалай сақтау керектігі туралы айтып, сонымен қатар пайдалы және зиян тамақтардың суреттерін көрсетті. Көңілді конкурс және викторина өткізіп, меңгерген материалдарын ойын формасында сұрастырумен бекітті.