Қазақстан халқының Бірлік күніне арналған «Ахыска таулықтары» түрік этномәдени орталығының өкілдерімен кездесу

Қазақстан халқының Бірлік күніне арналған «Ахыска таулықтары»
түрік этномәдени орталығының өкілдерімен кездесу

2019 жылдың 25 сәуірінде колледж қабырғасында 1 курс студенттері Қазақстан халқының Бірлік күніне арналған «Ахыска таулықтары» түрік этномәдени орталығының өкілдерімен кездесті. Қоғамдастықтың өкілдері түрік халқының салт-дәстүрлері, әдет-ғұрыптары жайында, орталықтың Қостанай қаласында өткізетін іс-шаралары мен «Ахыска таулықтары» би ұжымының жұмысы жайында әңгімелеп берді. Би ұжымында әртүрлі ұлттың бозбалалары лезгинка және басқа да кавказ билерін үйренеді.

Қонақ Қазақстан халқының Ассамблеясының құрылу тарихы, оның рөлі мен еліміздегі барлық ұлт өкілдерінің бейбітшілік, достық құндылықтары жөнінде айтып кетті.

Студенттердің қонақтарға қызықтырған сұрақтарын қою мүмкіндіктері болды.

Кездесу достық атмосферасында өтіп, барлығы өз ойларын ортаға салды.