«Цифрландыру бәсекеге қабілеттіліктің басты факторы ретінде» тақырыбындағы халықаралық қатысумен облыстық қашықтық ғылыми-практикалық конференциясы

«Цифрландыру бәсекеге қабілеттіліктің басты факторы ретінде»

Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Қостанай автокөлік колледжі» КМҚК 2019 жылдың 15 мамырында оқытушылар мен студенттер арасында «Цифрландыру бәсекеге қабілеттіліктің басты факторы ретінде» тақырыбында халықаралық қатысумен облыстық қашықтық ғылыми-практикалық конференциясын өткізген болатын, колледждің атынан жалпы кәсіптік пәндердің оқытушысы М.М.Каратаева қатысты.

Марина Маратовна оқу сабақтарында бұлтты технологияларды қолдану жөніндегі өзінің педагогикалық тәжірибесімен бөлісіп, «Применение цифрового оборудования в современных реалиях» номинациясында өз баяндамасын ұсынды. Әділ қазылар жұмысты жоғары бағалап, 2 дәрежелі дипломмен марапаттады!