«Нашақорлық әлеуметтік проблема ретінде» дөңгелек үстелі

11.06.2019 ж. Халықаралық нашақорлықпен және заңсыз есірткімен айналысумен күресу күніне арналған «Марафон здоровых привычек» ұлттық бағдарламасының аясында «Нашақорлық әлеуметтік проблема ретінде» тақырыбында студенттер арасында дөңгелек үстел өтті. Нашақорлық – есірткі затқа тәуелді болатын, ағзаның қайтарылмас физикалық және психикалық бұзылыстарына әкеліп соғатын, өлімге апаратын ауру.

Дөңгелек үстелдің қатысушалары есірткіні пайдаланудың себептері мен егерде ұсынған жағдайда бас тарту тактикасын анықтады. Есірткіні қолданатын жасөспірімдер мен жастар өздерін қоғамға және Заңға қарсы қойып, болашақтарына балта шабады. Есірткіге тәуелді болу жазылмайтын ауру, одан емделудің жалғыз әдісі ешқашан есірткіге жоламау.

Іс-шараның соңында стденттерге ақпараттық - білім беру материалдары таратылды: «Профилактика наркомании», «Наркотики – вред, наркотики - зло», «Вопросы на тему: наркомания».