Демалыс алдындағы ЖІК-нің отырысы!

2019 жылдың 10 маусымында колледждің мәжіліс залында осы оқу жылындағы соңғы жастар ісі жөніндегі Комитетінің отырысы өтті. Отырыста бір жыл бойы Комитеттің жасалынған жұмысына қорытынды жасалынды, студенттер өздеріне ұнаған және естерінде қалған іс-шаралармен бөлісті. Жылдық жоспарды орындау бойынша талдау жасалынып, 2019-2020 оқу жылының басында ЖІК жұмыс жоспарын бекітуге шешім қабылданды, сондықтан студенттерде өздерінің ұсыныстарын айтуға уақыттары бар. Отырыстың соңында барлық қатысушылар бір-біріне сәттілік және жақсы демалыс тіледі.