Дүниежүзілік Жүрек күніне арналған спорттық іс-шара

2019 жылдың 29 қыркүйегінде «Жүрек күні» аясында колледжде спорттық іс-шара өтті.

Іс-шараға 102 «Фармация», 201 «Фармация», 201 «Стоматология» топтарының студенттері қатысты. Іс-шара басталмас бұрын 201 «Фармация» тобының студенті Дзюбчук Надежда аталған мерекенің пайда болуы жайында, жүректің жұмысын реттейтін негізгі ережелер туралы айтып кетті.

Спорттық іс-шара колледждің гимнастикалық залында өтті. Студенттер келесі кезеңдер бойынша жарысты: эстафета таяқшасымен жүгіру, баскетбол добын жоғарыдан беру, теннис ракеткасымен жүгіру, «Переправа» және т.б.

201 «Фармация» және 201 «Стоматология» топтарының арасындағы жарыстың нәтижесінде 201 «Стоматология» тобы жеңіске жетті. 102 «Фармация» тобының арасында достық жеңді!

Аталған шарада төрешілер дене шынықтыру оқытушылары Журперов А. С., Шелег А. В. болды.

Жарыстың соңында оқытушыар студенттерге сәттілік тілеп, жүректің жұмысын қадағалауға кеңес берді!

Мед колледж чемпион!
И мы лучшие!
Мы не обещаем мы делаем!