Студенттердің сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі агенттіктің бас маманы Евгений Бедычпен және «Путь врача», «Степь и судьба», «Солнце улыбнется тебе» кітаптарының авторы- Жан Акжановпен кездесулері

28 қазанда колледжде Қостанай облысының сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі агенттік Департаментінің бас маманы Евгений Бедычпен және «Путь врача», «Степь и судьба», «Солнце улыбнется тебе» кітаптарының авторы - Жан Акжановпен студенттердің кездесуі өтті. Кездесуде сыбайлас жемқорлықты болдырмау, жастардың сыбайлас жемқорлыққа нөлдік шыдамдылықтары сұрақтары қарастырылды. Жан Акжанов болашақ медициналық қызметкерлерге өзінің шығармашылығы, кітаптары туралы әңгімелеп берді. Өзінің туындыларында автор әлеуметтік проблемалар мен әрбір азамат күнделікті өмірде кездестіретін жағдайларды әңгімелейді. «Путь врача» шығармасында автор дәрігердің өмірі жайында баяндаған, бұл кітап нағыз дәрігер қандай болу керектігі жайында. Іс-шара барысында қонақтар мен студенттер арасында диалог қалыптасты. Кездесудің соңында Жан Акжанов жастарға білімді болуға және жоғары білікті мамандар атануға тілек білдірді.