«ТМККК аясында және МӘМС жүйесіндегі дәрілік заттар мен
медициналық бұйымдарды жүзеге асыруды ұйымдастыру»
оқыту семинары

«Қостанай жоғары медициналық колледжі» КМК 2020 жылдың 1 қаңтарынан Қазақстандағы міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесін енгізуге дайындық жұмысына қатысады.

Біліктілікті жетілдіру бөлімі «ТМККК аясында және МӘМС жүйесіндегі дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды жүзеге асыруды ұйымдастыру» оқыту семинарын ұйымдастырып, өткізді. Құрамында 52 адам болған 2 топ оқудан өтті. Олар меншіктің мемлекеттік формасындағы медициналық ұйымдардың дәріханалық және тарату бөлімшелерінің фармацевттері, дәрішілері және мейірбикелері. Қостанай жоғары медициналық колледжінің оқытушылары, тауарлар мен қызметтер сапасын бақылау Комитетінің өкілдері, Қостанай оьлысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының өкілдері білімдерімен және тәжірибелерімен бөлісті.