«Фитобар» презентациясы

19 қарашада арнайы пәндердің №4 ЦӘК аптасының ашылуы өтті. Бірінші күні Т.А.Тихонова мен С.В.Шулейко жетекшілік ететін «Фармацевт» қоғамының студенттері «Фитобар» формасында өздерінің болашақ зерттеу жұмыстарының презентациясын өткізді. Қонақтарға өздерінің күштерімен өсірген өсімдік шикізатынан алынған (смузи, коктейль, тұнбалар) фито өнімдер ұсынылды. Болашақта алдын алу және сауықтыру мақсатында фито өнімді әзірлеу мен қолдану жөнінде ай сайын студенттердің жұмысы жоспарлануда.