201 "Лабораториялық диагностика" тобындағы бизнес-жобаларды қорғау

201 "Лабораториялық диагностика"
тобындағы бизнес-жобаларды қорғау

27 қарашада әлеуметтік-экономикалық пәндердің оқытушысы А.М.Мұстафа 201 «Лабораториялық диагностика» тобында бизнес-жобаларды қорғау өткізді. Қорғау жұмысына Атамекен ҚР ҮЕК Қостанай облысы бойынша ТжКО ұйымдарының үйлестірушісі Зулкарнаев О.О. қатысты. Іс-шара барысында студенттер өздерінің бизнес-жоспарларын ұсынды. Үйлестіруші барлық жұмыстарды жоғары бағалап, сабақтың соңында Зулкарнаев О.О. бизнес ашу жөнінде студенттерді қызықтырған барлық сұрақтарға жауап берді.