"Президент жолдауы - елдің басты құжаты" ақпараттық шолу

2019 жылдың 25 қарашасында ҚЖМК-нің мәжіліс залында Н.Островский атын. ОҚК-мен бірлесіп "Президент жолдауы - елдің басты құжаты" ақпараттық шолу өтті. Президент Қасым-Жомарт Тоқаевтың Жолдауының негізгі бағыттары қарастырылып, студенттер мемлекет Басшысының өміріндегі қызықты жәйттармен танысты. Іс-шара барысында Тоқаевтың адам және саясаткер ретіндегі қалыптасу жөнінде видеролик көрсетіліп, Қасым-Жомарт Тоқаев кітаптарының виртуалды көрме ролигі ұсынылды. Мемлекет басшысының өмірімен таныса келе, біз оны тек саясаткер ретінде ғана емес, сонымен қатар жан-жақты дамыған, сауатты, оқымысты адам ретінде көрдік. Іс-шара барысында кітапханашылар студенттермен "Минута творчества" тренингін өткізіп, президент Жолдауына өз ойларын қосу ұсынылды.