Базалық кәсіпорындарға экскурсия

Таңдаған мамандықтарына қызығушылықтарын арттыру мақсатында 2019 жылдың 10-12 желтоқсанында «Лабораторлық диагностика» және «Стоматология» мамандықтарының студенттеріне арналған Қостанай қ. базалық кәсіпорындарына экскурсия ұйымдастырылды.

«Лабораторлық диагностика» мамандығының 101 тобы Қостанай облыстық қан орталығына барып қайтты.

«Стоматология» мамандығының 101 тобы «Жемчужина Стомед» стоматологиялық орталығында болып қайтты.

Студенттер болашақ мамандықтарының қыр-сырымен танысуға мүмкіндік берген әлеуметтік серіктестерге үлкен алғыстарын білдірді.