"Тәуелсіздік аруы" іс-шарасы

10 желтоқсанда Н.Островский атындағы ОҚК-да 101 м/і тобы "Тәуелсіздік аруы" іс-шарасына шақырылды. Іс-шара Тәуелсіздік күніне қарсы ұйымдастырылды. Конкурсқа қаламыздағы мектеп және колледждерден арулар қатысты. Конкурс төрт тапсырмадан тұрды: 1 - эссе жазу, 2 - қазақ халқының дәстүрін көрсету, 3 - музыкалық номер немесе өлең оқу, 4 - викторина. Барлық қатысушылар тапсырмаларды жақсы орындады. Әділ қазыларға таңдау жасау қиын болды. Іс-шара жеңімпаздарды марапаттаумен аяқталды.