Ұлттық тоғызқұмалақ ойынынан Қостанай колледждерінің Спартакиадасы

2019 жылдың 19 желтоқсанында Аэропорт шағын ауданындағы спорт сарайында ұлттық тоғызқұмалақ ойынынан Қостанай қаласының колледждері арасындағы XX Спартакиадасы өтті, спартакиадаға қыздар мен ұлдардың 10 командасы қатысты. Медициналық колледжің қыздар құрама командасы тартысты ойынның нәтижесінде жалпы командалық бірінші орынға ие болды.

1. Серикбаева Аружан – 101 м/і – 1 орын
2. Халыкова Аружан – 101 м/і – 4 орын

Жеке біріншілікте үздіктердің арасында Серикбаева Аружан өзінің барлық партияларын жеңіп, 1 орынға ие болып, ең көп балл жинады.

Медколледждің қыздар құрама командасы жеке және командалық біріншілікте 1 орны үшін грамотамен марапатталды.

Медколледждің ұлдар құрама командасы 10 команда арасынан 6 орынға ие болды.

3. Беккулинов Алишер – 201 ем – жеке біріншілікте 4 орын
4. Сайлаубек Акжол – 101 лаб – 5 орын

Жарыс жақсы деңгейде өтті. марапаттауды қалалық Спорт комитетінің төрешілері мен өкілдері жүргізді.