Әбу Насыр әл-Фарабидің 1150 жылдығына арналған "Ұлы ғұлама Әбу Насыр әл - Фарабидің мұрасы" көрмесі

2020 жылдың 16 қаңтарында ҚЖМК-нің оқырман залында ортағасырлық шығыс философиясының беделді өкілі, математик, ойшыл, музыка зерттеуші, ұлы шығыс ғалымы Әбу Насыр әл - Фарабидің 1150 жылдығына арналған "Ұлы ғұлама Әбу Насыр әл - Фарабидің мұрасы" көрмесінің ашылуы өтті. ол Аристотельдің еңбектерін түсіндіріп, «Екінші ұстаз» атағына ие болған. Ол Отырар кітапханасын құрған деп есептеледі. Көрменің ашылуына 102 м/і студенттері қатысып, көрменің материалдарымен қызығушылықпен танысты.