Қостанай қ. колледждерінің қыздар арасындағы Басткеболдан спартакиада

19-24 ақпан аралығында Қостанай жоғары медициналық колледжінің қыздар құрама командасы жарыстарға қатысқан болатын.

Жарысқа барлығы колледждердің 12 командасы қатысты, командалар 3 топқа бөлінді, ҚЖМК-нің командасы өзінің тобында екі кездесуді жеңіп, финалдағы кездесуде соңғы минуттарда ҚИПК командасы жеңіске ие болды. 5-6 орын үшін Тұрмыстық қызмет көрсету колледжімен сайысқа түсіп, 42:32 есебімен жеңіске жетті. Нәтижесінде 5 орынға ие болды.

Қостанай қаласының колледждері арасындағы баскетболдан үздік ойыншы 201 «Лабораториялық диагностика» тобының студенті Абаева Алина атанды.

ҚЖМК-нің құрама командасы
1. Ерохина Валерия 303 м/і
2. Цой Наталья 301 фарм
3. Макова Алина 201 лаб
4. Шитягина Валерия 201 лаб
5. Абаева Алина 201 лаб
6. Симонова Анастасия 103 Ем
7. Ларинец Дарья 103 Ем
8. Кравченко Марина 103 МІ
9. Назарбай Гүлдана 201 МІ

Так держать
Молодцы
Мед Колледж Чеспион и мы лучшие!!!