"Сыбайлас жемқорлық - студенттердің көзқарасымен" тақырыбындағы кейстердің презентациясы

27 ақпанда 2 курс студенттері арасында «Сыбайлас жемқорлық - студенттердің көзқарасымен» тақырыбындағы кейстердің презентациясы өтті. Презентация аясында сыбайлас жемқорлықтың 5 бағыты бойынша кейстерін ұсынды: денсаулық сақтау, білім беру саласындағы, құқық қорғау органдарында, мемлекеттік қызметтегі және жалпы қоғамдағы сыбайлас жемқорлық. Білім алушылар өздерінің кейстерінде сыбайлас жемқорлықтың көріну формаларын және олармен күресу әдістерін ұсынды. Барлық топтар жұмысты шығармашылықпен орындап, өздерінің жұмыстарында карикатураларды, қанатты сөздерді пайдаланған. Аталған іс-шараның мақсаты студенттерді патриотизмге дағдыландырып, болашақ мамандығына адал болуға үйрету болды.