«Біз салауаттты өмір салтын қолдаймыз» СӨС кубогы үшін онлайн жарыс

2020 жылдың 11 қыркүйегінде СӨС орталығының ережесіне сәйкес колледжде "Біз салауатты өмір салтын қолдаймыз" ұранымен жеке-командалық жарыс өтті. Айта кету керек, мұндай жарыстар Қостанай қаласының оқу орындары арасында алғаш рет өткізілді және қашықтықтан оқып қана қоймай, олар бір-бірімен кездеспей-ақ өткізуге болатындығы туралы пікірді қолдады.

Жарыстың бағдарламасында келесі сынақтар болды:
Ұлдар

1. Отырып тұр
2. Биік кермеде тартылу
Қыздар
1. Шалқасынан жатып, аяқтарды тіке жоғары көтеру
2. Екпетінен жатып, денені жоғары көтеріп, иілу

Командалардың құрамында 2-ші, 3-ші курс студенттері болды.
Команданың қоржынына ең көп балл жинаған студенттер: Акбасов Ержан, Валинуров Вадим, Егорцев Дмитрий, Толмачева Татьяна, Аубакирова Аруна, Шефер Наталья. Колледждің атынан жарысқа қатысқан қатысушыларға және іс-шараның ұйымдастырушыларына алғыс айтамыз.