Құрметті талапкерлер

Психометриялық тестілеу туралы ақпарат

«Қостанай жоғары медициналық колледжі» КМК-на оқуға түсу үшін психометриялық тестілеуді тапсыру қажет!

Психометриялық тест – бұл Сіздің медициналық қызметкер болуға моральді дайындығыңызды тексеретін тест.

Тест талапкердің эмпатиялық мүмкіндігінің қарқындылығын анықтауға бағытталған. Сауалнамада 36 пікір бар, онда сіз әдетте осындай жағдайларда қалай әрекет ететіндігіңізге назар аудара отырып, олардың әрқайсысымен келісу немесе келіспеу дәрежесін таңдау және бағалау ұсынылады. Тестті орындауға 40 минут беріледі.

Психометриялық тестілеу қазақ немесе орыс тілінде тапсыруды таңдау құқығымен онлайн режимінде өткізіледі.

Тесттің интегралды көрсеткіші "субъектінің танымдық белсенділігін және оның жаңа білімді, іс-әрекеттерді, іс-әрекеттің күрделі формаларын игеру мүмкіндіктерін білдіретін"адамның жалпы қабілеттерін көрсетеді.

Күнтізбелік жылда психометриялық тестілеуді қайтадан тапсыруға рұқсат етілмейді.

ПСИХОМЕТРИЯЛЫҚ ТЕСТІЛЕУ–ҚАБЫЛДАУ КОНКУРСЫНА «ӨТТІ» НЕМЕСЕ «ӨТКЕН ЖОҚ» формасында бағаланады.

НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! ЕКІНШІ РЕТ ТАПСЫРУҒА ТІРКЕЛГЕН ЖАҒДАЙДА БІРІНШІ ТАПСЫРЫЛҒАН НӘТИЖЕ ЕСЕПТЕЛЕДІ.

Психометриялық тестілеуді  25/08/2020 18:00 ге дейін өту міндетті

Психометриялық тестілеуді онлайн келесі сілтемелер бойынша тапсыруға болады:

Психометриялық тестілеу (мемлекеттік тілде)

Психометриялық тестілеу (орыс тілінде)