Күнтізбелік жылдың қорытындысы бойынша есеп беру жиналысы

2020 жылдың 28 желтоқсанында күнтізбелік жылдың қорытындысы бойынша есеп беру жиналысы өткізілді. Колледж директоры А.К.Оспанова жылдың негізгі шараларын атап өтті: аккредиттеу, Рудный қаласындағы бөлімнің ашылуы, жабдықтар мен оқу әдебиеттерін сатып алу, 250 орынға арналған студенттер жатақханасы құрылысының аяқталуы, алдағы сайлау. Сондай-ақ, колледждер мен жоғары оқу орындарының бірінші курс студенттерін құрамдастырылған оқытуды қайта бастау туралы II семестрден бастап Қазақстан аумағында коронавирустық инфекцияның таралуына жол бермеу жөніндегі ведомствоаралық комиссия отырысының шешіміне сүйене отырып, екінші семестрге оқу процесі туралы ақпарат берілді. Есеп беру баяндамасымен кәсіподақ комитетінің төрайымы К.Е.Жумабаева сөз сөйледі.