№ 1 ЦӘК отырысы

2021 жлдың 22 қаңтарында он-лайн режимінде №1 ЦӘК отырысы өткізілді. №6 отырыстың күн тәртібінде 2 сұрақ қарастырылуға ұсынылды: 1.« Өзін-өзі танудың және басқа пәндердің біргуі», Өзін-өзі тану оқытушысы Сулейменова Б.К. 2. «Кәсіби қазақ тілі» және «Кәсіби орыс тілі» пәндері бойынша медициналық колледжі студенттеріне арналған оқу құралдарын ЦӘК отырысында талқылауға ұсынылды, оқытушылар Жумабаева К.Е. және Мухамеджанова М.А.

Балдырған Кужановна әріптестеріне қазіргі қоғам үшін өзін-өзі тану пәнінің маңыздылығы туралы айтып, педагогтарды жалпы білім беретін және жалпы кәсіптік пәндерге өзін-өзі тану сабағының компоненттерін енгізуге шақыра отырып, интеграция мысалдарын келтірді.

Әріптестер бірлескен бинарлық сабақтар өткізуге ынталарын білдірді.

Кульбарам Ембергеновна және Мадина Алтаевна «Мейіргер ісі» және «Емдеу ісі» бөлімдерінің студенттері үшін арнайы әзірленген оқу құралдарының мазмұнына қысқаша тоқталып кетті. Педагогтар оқу құралдарында жағдаяттық тапсырмалар, терминдер сөздігі, ал «Фармация» бөлімі үшін дәрілік заттардың каталогы әзірленгенін атап өтті.

Доклад ЦМК