Киберспортивный онлайн-турнир KSK FastCUP: CS:GO

1-11 ақпан аралығында Қостанай құрылыс колледжінің базасында онлайн форматында облыс тарихындағы алғашқы KSK fastcup: CS:GO киберспорттық онлайн-турнирі өтті. "Саналы ұрпақ" жобасы аясында, "Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Қостанай облысы бойынша Департаменті, Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет"қолдауымен. Негізгі сайыс пәні Counter-Strike: Global Offensive ойыны болды. Киберспорттық турнирдің тоғызыншы күнінде Қостанай облысының колледждері командаларының арасында pinGDeviLs (Қостанай жоғары медициналық колледжі) vs KsT tm (Қазтұтынуодағының Қостанай жоғары экономикалық колледжі) 3 орын үшін жарысты. PinGDeviLs (Қостанай жоғары медициналық колледжі) облыстық киберспорттық онлайн турнирінде 3 орынға ие болды!

12 ақпанда pinGDeviLsкомандасы 3 орын үшін (USB флеш жинақтаушы - 5 дан.) сыйлықтармен және ақшалай сыйлықпен марапатталды.Турнирдің демеушісі "OSP Techno" компьютерлік технологиялар дүкені болды.

2021 жылы QCF-дан үш Кубок болады — көктемгі, жазғы және күзгі. Аталған турнирлер ҚР Мәдениет және спорт министрлігінің қолдауымен өтеді, себебі бұл турнирлер ресми түрде "2021 жылға арналған спорттық-бұқаралық іс-шаралардың бірыңғай республикалық күнтізбесіне" енгізілген.

Ресми ақпарат https://vk.com/cyber_ksk парақшасында