"Туған елге мың алғыс!" Видео эстафета челленджі - рзаева және гадиева

Челлендж видео эстафета «Туған елге мың алғыс!» - Рзаева Л. А. и Гадиева Л.И.

Көктемнің алғашқы күнінде біз бір-бірімізге алғыс айтамыз. Жастардың Алғыс айту күнін мерекелеуді қолдайтыны қуантады. Әсіресе, ауыр соғыс жылдары Қазақстанда өз еркімен болмаған халықтардың немерелері. Қостанай жоғары медициналық колледжінің студенті Гаджиева Луиза Кавказ халықтарының Қазақстанға қоныс аудару тарихын оқулық беттерінен ғана емес, әжесінің сөзінен де біледі. 30 жылдары өздері аштықты басынан өткізген қазақтар соғыс жылдары басқа ұлт өкілдеріне көмектескен. Халықтарды Қазақстанға депортациялаудың қиын жылдарында мейірімділік пен төзімділік танытқан қазақтарға рахмет.