"Ғылыми зерттеулер әдіснамасы" Мастер-классы 2 күн

2.10.2021 жылы жоғары медициналық колледж оқытушыларына арналған "ғылыми зерттеулер әдіснамасы" атты 2 күндік мастер-класс өз жұмысын аяқтады.
Екінші күні іс-шараға "Астана медицина университеті" PHD докторы, көз аурулары кафедрасының ассистенті Баянбаева Жанна Сейрановна қатысты.
Мастер-класс жұмысы барысында сұрақтар қарастырылды:
1. Жобаның дизайны мен әдістері. Ғылыми жобаның құрылымы, ғылыми жобаның кезеңдерін сипаттау.
2. Ғылыми зерттеулер деректерін жинау және талдау. Деректерді талдау әдістері.
3. Ғылыми зерттеу жүргізу бойынша Практика.
4. Мейірбике ісі жобаларындағы этикалық мәселелер. Мейірбике жобаларындағы Этика. Этикалық комитет.