Дүниежүзілік психикалық денсаулық күні

2021 жылдың 15 қазанында Қостанай жоғары медициналық колледжінде Дүниежүзілік психикалық денсаулық күніне арналған акция өтті, оған 1-3 курс студенттері қатысты.
Балалар оптимизм мен жақсы көңіл-күйге растау түрінде ие болды, олардың әрқайсысы колледжге кірген кезде бірден кездейсоқ алды. Колледждің бірінші қабатында психикалық денсаулықты сақтау бойынша күн сайын ұсынымдар бар бейнеролик және позитивті, ынталандыратын мультфильмдер көрсетілді.
"Күз – мұңайтатын уақыт емес" ассоциативті тақтасы балаларға көңіл-күйлерін, эмоцияларын және тілектерін бір-біріне бөлісуге мүмкіндік берді.
Әркім таңқаларлық себетті бағалады, өйткені біздің көңіл-күйіміз ұсақ-түйектерді тудырады!

Сізге күн сайын шабыт пен позитивті себеп әкелуін тілейміз!