Рудный қаласында 2 курс үшін Мастер-кластар

24.10.2021 № 2 "Мейіргер ісі" бөлімінде (Рудный қ.) 2 курс үшін интерактивті мастер-кластар өткізілді:

- Төсектердің алдын алу және күту (Ланц Наталья Васильевна)
Студенттер ауыр науқастардағы қысымның пайда болуының алдын-алудың негізгі шараларымен танысты. Қысым жараларын кезең-кезеңмен күту және емдеу, күтімнің арнайы құралдары қарастырылған.

- Базалық жөр (Амренова Жайнагуль Тимирбековна)
Негізгі жүрек-өкпе реанимациясы көрсетілді, реанимациялық шаралардың кейбір ерекшеліктері қарастырылды. Практикалық дағдыларды пысықтау.

- Клиникалық коммуникативтік дағдылар (Лапатиева Ксения Юрьевна)
Бронх демікпесі, артериялық гипертония және қант диабеті бар пациенттерге кеңес беру, соның ішінде пациентті тексеруге дайындау, пациенттерді өзін-өзі бақылауға үйрету, қалта ингаляторы мен глюкометрді қолдану, қан қысымын өлшеуге үйрету бойынша жағдайлық тапсырмалар мысалында медицина қызметкерінің негізгі клиникалық коммуникативтік дағдылары қарастырылған.

- ААЖ Platonus / студент / (Каратаева Марина Маратовна)
Студенттерді оқыту кезінде Platonus платформасын қолдануға үйрету.

Оқытушылар үшін:
- ААЖ Platonus / оқытушы / (Каратаева Марина Маратовна)
Оқытушыларды жұмыста Platonus платформасын қолдануға үйрету. Тапсырмалар мен тестілеуді тағайындау.