СПИД-ке қарсы күрес күні

26.11.21 «Қостанай жоғары медициналық колледжінде» «ЖИТС-тың алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі Қостанай облыстық орталығы» КМК қатысуымен 1 курс студенттері үшін Дүниежүзілік ЖИТС-ке қарсы күресу күні қарсаңында «Барлығы АИТВ/ЖИТС туралы» ұлттық бағдарламасының тұжырымдамасы шеңберінде пәнаралық семинар-тренинг өтті. Аталған іс-шараны өткізудің мақсаты колледж студенттерінің АИТВ/ЖИТС мәселесі туралы хабардарлығын арттыру, өз қауіпсіздігіне және айналасындағылардың, жақындары мен достарының қауіпсіздігіне жауапты қарым-қатынасты қалыптастыру болды.