«Чистая сессия» 2021-2022 акциясы

Штаб төрайымы: Оспанова А.К. – колледж директоры
Штабтың жауапты хатшысы: Хакимова Г.Е. – директордың тәрбие және әлеуметтік жұмысы жөніндегі орынбасары
Штаб мүшелері:
1. Жарматова А.А. - директордың оқу жұмысы жөніндегі орынбасары;
2. Жулбарисова Г.К. - инфрақұрылымды қолдау бөлімінің жетекшісі;
3. Садыгулов Е.Д. - тәрбие бөлімінің жетекшісі;
4. Ванзидлер Т.В. - педагог-психолог;
5. Исмаилова Л.Е. - мейіргер ісі бөлімінің меңгерушісі;
6. Сабирова Г.У. - фармация, стоматология, лабораторная диагностика мамандықтарының бөлім меңгерушісі;
7. Рышманов А.Б. - емдеу ісі бөлімінің меңгерушісі;
8. Заскалько Е.Е. - қолданбалы бакалавриат бөлімінің меңгерушісі;
9. Мустафа А.М. - «Sanalyurpag» үйірменің жетекшісі
Штаб мүшелері сыбайлас жемқорлық көріністері немесе орын алған бұзушылық фактілері туралы уақтылы хабардар етуге тиісті.

Құрметті студенттер мен оқытушылар! Сыбайлас жемқорлық фактілері туралы келесі мекенжайлар мен телефондар арқылы хабарлай аласыз:+7(775-952-62-05); +7(705-799-18-57)(WhatsApp),  konkurskvmk@mail.ru – штабтың жауапты хатшысы.