Отан батырлары күніне арналған «Отан батырлары» халықаралық қатысуымен Бүкілресейлік студенттік конференция

8 желтоқсан 2021 жылы ОмММУ колледжінде (Омбы қ., РФ) on-line форматында отан батырлары күніне арналған «Отан батырлары» халықаралық қатысуымен Бүкілресейлік студенттік конференция өтті. Конференцияға қатысу келесі формаларда өтті:
- конференцияда мақала жариялаумен онлайн - сөз сөйлеу
- мақаланы жариялаумен конференцияға онлайн қатысу.
Халықаралық ынтымақтастық аясында студенттік конференцияға «Емдеу ісі» және «Мейіргер ісі» мамандығының 1 курс студенттері ғылыми жетекшілері Кульмухамбетова Гульнара Барлыковна, Азтаева Алма Турегалиевна қатысты.
Студенттік конференцияның қорытындысы бойынша 103 «Емдеу ісі» тобының студенттері Иванов Павел Сергеевич, Шкурко Василий Васильевич I дәрежелі дипломмен, 103 «Мейіргер ісі» тобының студенті Исмаилова Тамилла Джахангировна II дәрежелі дипломмен марапатталды.
Жеңімпаздарымызды құттықтаймыз!